واحد خدمات پس از فروش:
خدمات پس از فروش یکی از موضوعات مهم در سیاستهای کلان شرکت لجور می باشد که همواره تلاش گردیده بمنظور جلب رضایت مشتریان محصولات تولیدی در صدر امور قرار گیرد. شرکت لجور با ایجاد واحد خدمات پس از فروش تلاش نموده نیازمندی مشتریان محصولات خود را فراهم نماید و در همه حال اطمینان و آرامش خیال از بهره برداری از محصولات با کیفیت ایرانی را برای ایشان به ارمغان آورد.

واحد خدمات پس از فروش با تکیه بر مدیریت و پرسنل متخصص و باتجربه و نیز نمایندگی های  فعال سراسر کشور با شعار ایجاد محیطی امن و عاری از حوادث ناشی از کار، همواره جلب رضایت مشتریان شرکت لجور را سرلوحه عملکرد خود قرارداده است.
وجود سالن تعمیرات در محل کارخانه شرکت لجور و 7 نمایندگی فعال در سراسر کشور راهی است که تاکنون پیموده شده تا تمامی مشتریان بدون دغدغه خاطر نسبت به دریافت قطعات و خدمات مورد نیاز خود در جای جای کشور عزیز ایران اقدام نمایند. همچنین مشتریان محترم می توانند در صورت وجود هرگونه پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به تماس با شرکت لجور موضوعات مربوط را از طریق مدیریت واحد خدمات پس از فروش پیگیری نمایند.
ما همواره رضایت مشتریان شرکت لجور را سرلوحه فعالیت خود قرارداده ایم و تلاش می کنیم مشتریان مان همیشه از بهترین خدمات و بالاترین کیفیت برخوردار گردند.

اطلاعات تماس واحد خدمات پس از فروش:

تلفن: 34131111-086 (داخلی: 205)
ایمیل: Khadamat@lajvar.ir

کانال تلگرام: t.me/LAJVARcompany