گروه صنعتی لجور با بیش از 30 سال تجربه موفق در عرصه صنعت کشور، در حال حاضر با شرکتهای زیر گروه خود به نام های لجور، لجورهیدرولیک و لجور آرمان در حوزه های مختلف صنعتی این مرز و بوم حضور چشمگیر دارد.

لجور:
لجور به عنوان بخشی از گروه صنعتی لجور هم اکنون تنها دارنده گواهینامه بين المللي ISO9001:2015 و تنها دارنده پلاك گواهی بازرسی كيفيت و استاندارد ايران در زمينه طراحی، ساخت و توليد بالابرهاي هيدروليكی و جرثقيل های پشت كاميونی در داخل كشور بشمار می رود. توجه به سفارش مشتریان گرامی، کنترل همه جانبه کیفیت محصولات، بهره گیری از پیشرفته ترین ابزارهای مهندسی در طراحی و ساخت، استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد و لوازم در تولیدات، رعایت کامل استانداردها و نکات ایمنی، آموزش کاربران دستگاه ها، ارائه خدمات سریع و بموقع به مشتریان ارجمند توسط نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش شرکت در نقاط مختلف کشور، همه و همه زمینه حضور گسترده محصولات لجور را در پروژه های نفتی، ساختمانی، تأسیساتی، کشاورزی، امداد رسانی و ... فراهم نموده است. واحد طراحي مهندسی تمامی مراحل طراحی دستگاه های بالابر و جرثقیل را مطابق با آخرین موازین استانداردهای بین المللی، اروپایی و امریکایی از قبیل ISO، DIN، BS و ANSI به انجام می رساند. در این راستا از روش های علمی پذیرفته شده در علوم طراحی نظیر روش اجزای محدود (Finite Element Method) استفاده می گردد و درکلیه مراحل طراحی از نرم افزارهای مختلفی از قبیل Ansys جهت آنالیز و محاسبه استحکام قطعات دستگاه ها و Inventor & Mecanical desktop برای ترسیم نقشه ها و طراحی اجزا و Workingmodel جهت شبیه سازی دینامیکی مکانیزم ها استفاده می شود. همه محصولات این شرکت بر اساس استاندارد کارخانه ای تدوین شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تحت پوشش وزارت صنایع و معادن و در حضور بازرسان آن شرکت، تست شده و در نهایت در صورت احراز شرایط مطلوب به کسب گواهی کیفیت و پلاک استاندارد ایران نائل می گردد. شایان ذکر است که لجور در طراحی و ساخت بالابرهای خود از تمامی استانداردهای جهانی پیروی می کند.

لجور هیدرولیک:
تولید سیلندرهای هیدرولیکی از سال 1362 در شرکت لجور آغاز شده و در سالهای نخست سیلندرهای تولیدی منحصراً به مصرف بالابرهای ساخت شرکت لجور می رسید، ولی با دریافت سفارش از سایر شرکت ها روز به روز بر تعداد متقاضیان اضافه شده و با گسترش دامنه فعالیت، واحد جک سازی در سال 74 از شرکت لجور جدا شد و شرکتی به نام لجور هیدرولیک به ثبت رسید و در حال حاضر نیاز مشتريان را در صنايع مختلف برآورده مي نمايد. همچنين این شرکت بر اساس سفارش مشتریان قادر به طراحی انواع سیلندرهای هیدرولیکی و نيوماتیکی در سایزهای مختلف و شرایط کاری متفاوت از نظر فشار کاری و دمای محیط کار بوده و محصولات تولیدی بمدت یک سال گارانتی می باشند. خدمات پس از فروش این شرکت به مدت 10 سال تأمین قطعات مصرفی مورد نیاز را تضمین می نماید.
براي كسب اطلاعات بيشتر لطفاً به وبسایت این شرکت (www.lajvarh.com) مراجعه نمایید.

لجور آرمان:
شركت لجور در سال 1395 و در راستاي توسعه فعاليت هاي تجاری و بين المللی خود، اقدام به تأسيس یک شركت بازرگانی بين المللی به نام لجور آرمان نمود. اين شركت در حال حاضر به عنوان نماينده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شركت لجور فعاليت مي نمايد. از طرفی اهميت مقوله خدمات پس از فروش و خدمات رسانی در اسرع وقت به مشتريان ارجمند، اين شركت را بر آن داشت تا اقدام به تأسيس نمايندگی مركزی خدمات پس از فروش در استان تهران نمايد.
براي كسب اطلاعات بيشتر لطفاً به وبسایت این شرکت (www.lajvararman.ir) مراجعه نمایید.